تلفن تماس : 88523208 

iranian flag graphic    

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی ، خیابان پاکستان ، کوچه چهارم ، پلاک 12

قرارداد ساخت 100 واگن باری در کارخانه واگن پارس امضا شد

6335259 556 300x228به گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس  به نقل از مدیرعامل قرارداد ساخت 100 واگن باری لبه کوتاه روز سه شنبه بین این واحد صنعتی و یک شرکت داخلی به امضا رسید.
مهندس مختاری ضمن اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی هر یک از این واگن ها 26 میلیارد ریال است که مجموع این قرارداد بیش از 2 هزار و 600 میلیارد ریال برآورد می شود...


وی ادامه داد: ظرفیت و مواد اولیه کافی برای ساخت واگن های باری در واگن پارس وجود دارد که با توجه به انعقاد قرارداد، عملیات ساخت در اسرع آغاز می شود.
مدیرعامل شرکت واگن پارس بیان کرد: سه واگن مسافربری خودکششی ترانست نیز روز جاری (سه شنبه) تحویل شرکت رجا شد.
وی بیان کرد: مجموع قرارداد این واگن های مسافربری شرکت رجا، 10 دستگاه است که با همکاری شرکت واگن پارس  و زیمنس آلمان منعقد شده و سهم شرکت واگن پارس از تحویل این سه دستگاه واگن 140 هزار یورو است.
مختاری اظهار کرد: هفت دستگاه واگن مسافربری خودکششی ترانست شرکت رجا نیز تا پایان امسال تحویل شرکت بهره بردار می شود.
وی گفت: علاوه بر این قرارداد تولید 600 واگن باری دیگر نیز تا پایان امسال در واگن پارس  هدفگذاری شده که ارزش ریالی آن نیز بین 800 تا 2 میلیارد و 400 میلیون ریال متغیر است و برآورد می شود که امسال قراردادهای کاری با مجموع ارزش ریالی 2 هزار میلیارد ریال در واگن پارس محقق شود.
مدیرعامل شرکت واگن پارس  افزود: قرارداد تولید 44 واگن مسافربری با شرکت های بهره بردار داخلی به ارزش هزار میلیارد ریال منعقد شده که ارزش تقریبی هر واگن تولیدی آن 20 میلیارد ریال است.
مختاری بیان کرد: قرارداد تولید واگن های باری با شرکت های توکاریل و پارسیان ریل شرق و واگن های مسافربری با شرکت حمل و نقل ریلی رجا منعقد شده است.