تلفن تماس : 88523208 

iranian flag graphic    

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی ، خیابان پاکستان ، کوچه چهارم ، پلاک 12

انعقاد قرار داد ساخت 50 دستگاه لکوموتیو بین شرکت واگن پارس و شرکت البرز نیرو

انعقاد قرار داد ساخت 50 دستگاه لکوموتیو بین شرکت واگن پارس و شرکت البرز نیرو از بخش خصوصی با حضور وزیر راه وشهرسازی 

به گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس آقای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر یک روزه به استان مرکزی ، در حاشیه مراسم امضای قرارداد ساخت 50 دستگاه لوکوموتیو در شرکت واگن پارس گفت : پارسال صنعتگران شرکت واگن پارس 310 دستگاه واگن باری و 50 دستگاه واگن مسافربری را تحویل مشتری دادند .
وی افزود :‌ امسال هم مقرر شد که 600 دستگاه واگن باری و 50 دستگاه واگن مسافری در این شرکت تولید و تحویل ناوگان ریلی کشور شود .
وزیر راه و شهر سازی با ابراز خرسندی از راه اندازی مجدد واحد لوکوموتیوسازی این شرکت گفت : تامین منابع مالی اجرای قرار داد ساخت 50 دستگاه لوکوموتیو از محل منابع صندوق توسعه ملی و سرمایه گذاری خارجی تامین شده است .
آقای عباس آخوندی افزود : سه شرکت اروپایی از کشورهای آلمان و فرانسه و یک شرکت چینی در اجرای این طرح با شرکت واگن پارس مشارکت دارند .
وی ادامه داد : 105 میلیارد تومان پیش پرداخت این طرح از طریق انتشار اوراق بازار سرمایه در بخش خصوصی با تضمین شرکت رجا برای اولین بار در کشور تامین شد و 70 میلیون یورو دیگر آن از صندوق توسعه ملی تامین شده است .
وزیر راه و شهرسازی به همراه مدعوین مراسم از مراحل ساخت انواع واگن در شرکت واگن پارس بازدید و از روند افزایش تولید و پیشرفت های حاصل شده ابراز رضایت کردند.