تلفن تماس : 88523208 

iranian flag graphic    

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی ، خیابان پاکستان ، کوچه چهارم ، پلاک 12

قرارداد ساخت 95 دستگاه واگن باری لبه کوتاه در کارخانه واگن پارس امضا شد

HandshakePhotoCome1Job 600x400

به گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس به نقل از مدیرعامل، قرارداد ساخت 95 دستگاه واگن باری لبه کوتاه روز سه شنبه بین این واحد صنعتی و شرکت آسیا سیر ارس به امضا رسید.
مهندس مختاری ضمن اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی هر یک از این واگن ها 26 میلیارد ریال است که مجموع این قرارداد بیش از 2 هزار و 600 میلیارد ریال برآورد می شود.
وی ادامه داد: ظرفیت و مواد اولیه کافی برای ساخت واگن های باری در واگن پارس وجود دارد که با توجه به انعقاد قرارداد، عملیات ساخت در اسرع آغاز می شود.


مدیرعامل شرکت واگن پارس بیان کرد: سه دستگاه واگن مسافربری خودکششی ترانست نیز روز جاری (سه شنبه 18 اردیبهشت ) تحویل شرکت رجا شد.
وی بیان کرد: مجموع قرارداد این واگن های مسافربری شرکت رجا، 10 دستگاه است که با همکاری شرکت واگن پارس و زیمنس آلمان در حال ساخت می باشد و سهم شرکت واگن پارس از تحویل این سه دستگاه واگن 140 هزار یورو است.
مختاری اظهار کرد: هفت دستگاه واگن مسافربری خودکششی ترانست شرکت رجا نیز در صورت تامین اعتبار تا پایان امسال تحویل شرکت بهره بردار می شود.
وی گفت: علاوه بر این قرارداد تولید 600 دستگاه انواع واگن باری در برنامه تعهدات سال 97 برنامه‌ریزی گردیده که تحقق آن نیز منوط به پرداخت های بموقع مشتریان می باشد و از بابت تولید و تحویل در شرایط خوبی قرار داریم و تا پایان امسال قابل تحویل خواهد بود.
مدیرعامل شرکت واگن پارس افزود: قرارداد تولید 22 دستگاه واگن مسافری در سال 97 با شرکت رجا در حال اجراست و ظرفیت مناسب برای عقد قرارداد واگن مسافری با کیفیت خوب با دیگر شرکتهای بهره‌بردار داخلی وجود دارد که با توجه به مذاکرات و توافقات انجام شده در صورت حمایت دولت و تخصیص تسهیلات مالی با نرخ مناسب به مرحله قرارداد و اجرا نزدیک خواهد شد.
امیدوارم در سال حمایت از کالای ایرانی شاهد شکوفایی و رونق روزافزون صنعت ریلی کشور باشیم.