تلفن تماس : 88523208 

iranian flag graphic    

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی ، خیابان پاکستان ، کوچه چهارم ، پلاک 12

اولین جلسه شورای معاونین سال 1397

 wpcfaبه گزارش روابط عمومی شرکت واگن پارس اولین جلسه شورای معاونین شرکت در سال 97 با حضور مدیران و معاونین شرکت برگزار شد.

در این جلسه که با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد مهندس مختاری مدیر عامل محترم ضمن تبریک سال نو و اعلام رضایت از روند تولیدات رو به پیشرفت در...

 سال گذشته و تشکر از همکاران برای ثبت رکورد جدید در تاریخ افتخارات جهت ساخت 300 دستگاه واگن باری -24 دستگاه مسافری در سال 96 - سال جدید را با توجه به نامگذاری سال با عنوان "حمایت از کالای ایرانی "بسیار سرنوشت ساز برای ارتقاء و پیشرفت شرکت اعلام نمودند.
مدیر عامل شرکت واگن پارس از برنامه ریزی برای تولید 600 دستگاه واگن در سال 97  خبر داد و افزود:از مهمترین اهداف ما در سال جدید جلب رضایت مشتری در سطح استانداردهای بین المللی،حفظ و ارتقاء کیفیت ، تحویل به موقع و معرفی محصولات جدید متناسب با نیاز روز بازار ریلی است که این اهداف میسر نمی شود مگر با تلاش و همکاری دو چندان واحدهای بازرگانی،مالی ، مهندسی ، تولید، شبکه تامین، کنترل مرغوبیت و ...
مختاری ادامه داد :علاوه بر واحد های کارگاهی ما در سال جدید نیاز مبرم به پشتیبانی های ستادی نیز داریم که مهمترین فاکتورهای مورد نیاز برای پویا بودن این بخش شامل متناسب سازی شغل و شاغل، پیاده سازی نظام ارزیابی عملکرد کارکنان، نیاز سنجی های آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی مناسب و بازنگری نظام پرداخت آکورد و دستورالعمل های انگیزشی کارکنان می باشد.